"Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 146-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 183-ө өкімі
"Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 146-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Кәсіпкерлік қызметті реттеу мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына:
мына:
Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) төрағасының орынбасары (келісім бойынша) енгізілсін;
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі";
мына:
"Нұр Отан" партиясының хатшысы, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)";
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша)" деген жолдар алып тасталсын.
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 146-р "О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 октября 2019 года № 183-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 146-р "О Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности" следующие изменения и дополнение:
в составе Межведомственной комиссии по вопросам регулирования предпринимательской деятельности, утвержденном указанным распоряжением:
ввести:
заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба) (по согласованию);
строку "вице-министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
строки:
"секретарь партии "Нұр Отан", заместитель председателя (по согласованию)";
"заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)" исключить.
Премьер-Министр А. Мамин