"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 84-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 6-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 84-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 19 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 6-жол алып тасталсын.
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 2019 года № 84-р "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 января 2020 года № 6-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 мая 2019 года № 84-р "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта" следующее изменение:
в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 19 апреля 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 6, исключить.
Премьер-Министр А.Мамин