Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 17-ө өкімі
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2020 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын дамыту бойынша ұсыныстарды әзірлесін.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі 2020 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде әзірленген ұсыныстарды белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2020 жылғы 31 қаңтардағы
№ 17-ө өкіміне
қосымша
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу жөнінде жұмыс тобының құрамы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Өңірлік даму департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму бірінші вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Маңғыстау облысы әкімінің бірінші орынбасары
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Басқармасы төрағасының бірінші орынбасары (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына Контракт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)

О создании рабочей группы по выработке предложений по развитию города Жанаозен Мангистауской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 17-р
В целях выработки предложений по развитию города Жанаозен Мангистауской области:
1. Создать рабочую группу (далее - рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 15 февраля 2020 года выработать предложения по развитию города Жанаозен Мангистауской области.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан в срок до 1 марта 2020 года внести в установленном порядке выработанные предложения на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 31 января 2020 года № 17-р
Состав
рабочей группы по выработке предложений по развитию города Жанаозен Мангистауской области
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, заместитель руководителя
директор Департамента регионального развития Министерства национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
первый вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
первый вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
первый вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
первый заместитель акима Мангистауской области
первый заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Самрук-Казына Контракт" (по согласованию)