"Педагог мәртебесі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне педагог мәртебесі, мұғалім мен оқушыға жүктемені төмендету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 13-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 69-ө өкімі
"Педагог мәртебесі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне педагог мәртебесі, мұғалім мен оқушыға жүктемені төмендету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 13-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Педагог мәртебесі туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне педагог мәртебесі, мұғалім мен оқушыға жүктемені төмендету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 22-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 36-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
36
Бюджет қаражаты есебінен коммуналдық қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидаларын және олардың мөлшерлерін бекіту туралы
облыстар мәслихаттарының шешімі
облыстардың ЖАО
2020 жылғы наурыз
облыс әкімдерінің жетекшілік ететін орынбасарлары
".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 января 2020 года № 13-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О статусе педагога" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам статуса педагога, снижения нагрузки на ученика и учителя"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 мая 2020 года № 69-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 января 2020 года № 13-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О статусе педагога" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам статуса педагога, снижения нагрузки на ученика и учителя" следующие изменения:
в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года "О статусе педагога" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам статуса педагога, снижения нагрузки на ученика и учителя", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 22, исключить;
строку, порядковый номер 36, изложить в следующей редакции:
"
36
Об утверждении правил оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств и их размеров
решение маслихатов областей
МИО
областей
март 2020 года
курирующие заместители акимов
областей
".
Премьер-Министр А. Мамин