"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кенесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 13 қарашадағы № 143-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 48-ө өкімі.
"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 143-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы;" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігінің төрағасы (келісу бойынша);";
"Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі;" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі;" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі;
Қазақстан Республикасының Әділет министрі;
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі;";
"Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы бірінші вице-министрі;" деген жол алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісім бойынша);" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Стратегиялык жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша);
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша);
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрінің орынбасары;
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі Ұлттық статистика бюросының басшысы (келісу бойынша);".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 143-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 марта 2021 года № 48-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 143-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития" следующие изменения и дополнения:
в составе Координационного совета по целям устойчивого развития, утвержденном указанным распоряжением:
после строки "вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь;" дополнить строкой следующего содержания:
"Председатель Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию);";
строку "Министр иностранных дел Республики Казахстан;" исключить;
после строки "Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан" дополнить строками следующего содержания:
"Министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
Министр юстиции Республики Казахстан;
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан;";
строку "первый вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан;" исключить;
после строки "заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка (по согласованию);" дополнить строками следующего содержания:
"заместитель Председателя Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию);
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан;
руководитель Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан (по согласованию);".
Премьер-Министр А. Мамин