«Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 56-ө өкімі
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың кейбiр мәселелерi туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 29 қыркүйектегі № 90-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкімге 3-қосымшада:
Салық салу мәселелері жөніндегі консультациялық кеңес туралы ережеде:
6-тармақтың 3) тармақшасындағы «әзірлеу болып табылады.» деген сөздер «әзірлеу;» деген сөзбен ауыстырылып, мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
«4) салықтық жеңілдіктің мөлшерін (мерзімін) сақтау немесе ұзарту, алып тастау немесе қысқарту туралы ұсыныстар тұжырымдау болып табылады.».
Премьер-Министр         A. Мамин

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 марта 2021 года № 56-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2016 года № 90-р "О некоторых вопросах консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан" следующее дополнение:
в приложении 3 к указанному распоряжению:
в Положении о Консультационном совете по вопросам налогообложения:
пункт 6 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) выработка предложений о сохранении или продлении, исключении или сокращении размера (срока) налоговой льготы.".
Премьер-Министр А. Мамин