Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан экономнканың креативті секторын дамыту жөніндегі Жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 63-ө өкімі.
Экономиканың креативті секторын дамыту жөнінде шаралар кешенін әзірлеу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы экономиканың креативті секторын дамыту жөніндегі Жұмыс тобы (бұдан әрі - Жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы 2021 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде экономиканың креативті секторын дамыту жөнінде шаралар кешенін әзірлесін.
3. Осы өкімнің орындалуын бакылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр А.Мамин
Қазақстан Pecпубликасы
Премьер-Минисірінің
2021 жылғы
№ 63-ө өкіміне қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы экономиканың креативті секторын дамыту жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Смайылов Әлихан Асханұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға
Жумин Данат Есболұлы
-
Креативті индустрияларды дамыту жөніндегі жобалық офис басшысы, хатшы
Жақсылықов Тимур Мекешұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі
Мәдиев Жасұлан Хасенұлы
-
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Дәуленов Мирас Мұхтарұлы
-
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Ахметова Ақерке Пстайқызы
-
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі
Дәуешов Іүрпіса Мұратұлы
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Савельева Татьяна Михайловна
-
Қазақстан Республикасыыың Қаржы вице-министрі
Оразбек Асхат Елубайұлы
-
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Төребаев Қайрат Қалмұқаметұлы
-
Қазақстан Республикасының Сауды және интеграция вице-министрі
Меңдібаев Абзал Меңдібайұлы
-
Маңғыстау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Жетпісбай Арман Шәріпбайұлы
-
Түркістан облысы әкімінің бірінші орынбасары
Ыдрысов Қанат Мұратұлы
-
Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Хамбаров Руслан Геннадьевич
-
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Әли Рустам
-
Алматы облысы әкімінің орынбасары
Бекенов Қайрат Әскербекұлы
-
Атырау облысы әкімінің орынбасары
Нұралиев Айдар Аллабергенұлы
-
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Мамаев Талғат ІІІәриұлы
-
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Алпысов Ермек Амантайұлы
-
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Спанов Ерлан Махмұтұлы
-
Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Тілешев Нұрлан ІІІаймерденүлы
-
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Шаяхметов Сәкен Бейімбетұлы
-
Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Нығымбетов Ғани Сақтағанұлы
-
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Бұктұғұтов Шәкәрім Сабырұлы
-
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Бектұрова Малика Ерланқызы
-
Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары
Қикымов Мақсат Сәкенұлы
-
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Сәттібаев Айбек Берікұлы
-
Шымкент қаласы әкімінің орынбасары
Қарағойшин Рустам Тимурұлы
-
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік коғамы басқарма төрағасының орынбасары (келісу бойынша)
Құрмашев Ернар Атымтайұлы
-
"Қазақстанның креативті кәсіпкерлер қауымдастығы" заңды тұлғалар ұйымының басшысы (келісу бойынша)
Сәдуақасов Дәрмен Қанатұлы
-
Dasco Consulting Group басқарушы серіктесі (келісу бойынша)
Корецкая Галина Борисовна
-
Орталық Азиядағы мәдениет және креативті экономика жөніндегі жобалардың жетекшісі, British Council Kazakhstan (келісу бойынша)

О создании Рабочей группы по развитию креативного сектора экономики при Правительстве Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 марта 2021 года № 63-р
В целях разработки комплекса мер по развитию креативного сектора экономики:
1. Создать Рабочую группу по развитию креативного сектора экономики при Правительстве Республики Казахстан (далее - Рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2021 года выработать комплекс мер по развитию креативного сектора экономики.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр А. Мамин
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 19 марта 2021 года № 63-р
Состав
Рабочей группы по развитию креативного сектора экономики при Правительстве Республики Казахстан
Смайлов
Алихан Асханович
- Первый заместитель
Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
Жумин
Данат Есболович
- руководитель Проектного офиса по развитию креативных индустрий, секретарь
Жаксылыков
Тимур Мекешович
- первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
Мадиев
Жаслан Хасенович
- заместитель председателя Агентства Республики Казахстан по стратегическому планированию и реформам (по согласованию)
Дауленов
Мирас Мухтарович
- вице-министр образования и науки Республики Казахстан
Ахметова
Акерке Естайқызы
- вице-министр юстиции Республики Казахстан
Дауешев
Нургиса Муратович
- вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
Савельева
Татьяна Михайловна
- вице-министр финансов Республики Казахстан
Оразбек
Асхат Елубайұлы
- вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Торебаев Кайрат Калмукаметович
- вице-министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Мендибаев
Абзал Мендибаевич
- первый заместитель акима Мангистауской области
Жетписбай
Арман Шарипбаевич
- первый заместитель акима Туркестанской области
Идрисов
Канат Муратович
- заместитель акима Акмолинской области
Хамбаров
Руслан Геннадьевич
- заместитель акима Актюбинской области
Али Рустам
- заместитель акима Алматинской области
Бекенов
Кайрат Аскербекұлы
- заместитель акима Атырауской области
Нуралиев
Айдар Аллабергенұлы
- заместитель акима Западно-Казахстанской области
Мамаев
Талгат Шариевич
- заместитель акима Жамбылской области
Алпысов
Ермек Амантаевич
- заместитель акима Карагандинской области
Спанов
Ерлан Махмутович
- заместитель акима Костанайской области
Тлешев Нурлан Шаймерденович
- заместитель акима Кызылординской области
Шаяхметов
Сакен Беймбетович
- заместитель акима Павлодарской области
Ныгымбетов
Гани Сактаганович
- заместитель акима Северо-Казахстанской области
Буктугутов
Шакарым Сабырович
- заместитель акима Восточно-Казахстанской области
Бектурова
Малика Ерлановна
- заместитель акима города Нур-Султана
Кикимов
Максат Сакенович
- заместитель акима города Алматы
Саттыбаев
Айбек Берикович
- заместитель акима города Шымкента
Карагойшин
Рустам Тимурович
- заместитель председателя Правления Акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
Курмашев
Эрнар Атымтаевич
- руководитель Организации юридических лиц "Ассоциация креативных предпринимателей Казахстана" (по согласованию)
Садвакасов
Дармен Канатович
- управляющий партнер Dasco Consulting Group (по согласованию)
Корецкая
Галина Борисовна
- руководитель проектов по культуре и креативной экономике в Центральной Азии, British Council Kazakhstan (по согласованию)