"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 143-ө өкіміне толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 7 маусымдағы № 103-ө өкімі.
"Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 143-ө өкіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесі туралы ереже:
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. "Экономикалық зерттеулер институты" акционерлік қоғамы сараптамалық-талдау жұмыстарын жүргізетін Хатшылық болып табылады.";
көрсетілген өкіммен бекітілген Орнықты даму мақсаттары жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамында:
"Біріккен Ұлттар Ұйымының Қазақстан Республикасындағы резидент үйлестірушісі (келісім бойынша);" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Еуропалық Одақтың Қазақстандағы өкілдігінің басшысы (келісу бойынша);".
Премьер-Министр А. Мамин

О внесении дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 143-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июня 2021 года № 103-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 143-р "О Координационном совете по целям устойчивого развития" следующие дополнения:
Положение о Координационном совете по целям устойчивого развития, утвержденное указанным распоряжением:
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Акционерное общество "Институт экономических исследований" является Секретариатом, оказывающим экспертно-аналитические работы.";
в составе Координационного совета по целям устойчивого развития, утвержденном указанным распоряжением:
после строки "резидент-координатор Организации Объединенных Наций в Республике Казахстан (по согласованию);" дополнить строкой следующего содержания:
"Глава Представительства Европейского Союза в Казахстане (по согласованию);".
Премьер-Министр А. Мамин