Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ішкі аудит бөлімінің 2022 жылғы мемлекеттік аудит объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Жоғарғы сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің Басшының м.а. 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 6001-21-7-6/499 өкімі
2018 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің № 392 бұйрығымен бекітілген, Ішкі мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүргізу қағидаларының (бұдан әрі - Қағидалар) 15 тармағына сәйкес:
1. Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ішкі аудит бөлімінің 2022 жылғы мемлекеттік аудит объектілерінің тізбесі бекітілсін (қосымша).
2. Ішкі аудит бөлімі меңгерушісінің м.а. М.Қ.Тастыбаева мемлекеттік аудит жүргізуді "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы" Қазақстан Республикасы Заңына және Қағидаларға сәйкес ұйымдастыруын қамтамасыз етсін.
3. Цифрландыру бөліміне 2021 жылғы 29 желтоқсанына дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының интернет-ресурсында 2022 жылғы мемлекеттік аудит объектілерінің тізбесін орналастыру қажет.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы өкім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Басшының м.а. Н. Байтілесов
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының жанындағы
соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаменті
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Сотының аппараты)
басшысының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 6001-21-7-6/499 өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ішкі аудит бөлімінің 2022 жылғы мемлекеттік аудит объектілерінің тізбесі
Р/б №
Мемлекеттік аудит объектісі (лері)
Аудиттің типі
Аудиттің түрі
Аудиттік іс-шараның атауы
Орындалу мерзімі
Аудитпен қамтылатын кезеңі мен жоспарланған бюджеттік қаражаттардың сомасы (мын.теңге)
2020 жыл
2021 жыл
2022 жыл
барлығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Батыс Қазақстан облысы бойынша Соттар әкімшісі" республикалық мемлекеттік мекемесі
сәйкестік аудиті тиімділік аудиті
ішкі мемлекеттік аудит
мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау
1-тоқсан

Об утверждении перечня объектов государственного аудита на 2022 год Отдела внутреннего аудита Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан
Распоряжение И.о. руководителя Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан от 27 декабря 2021 года № 6001-21-7-6/499.
В соответствии с пунктом 15 Правил проведения внутреннего государственного аудита и финансового контроля (далее - Правила), утвержденных приказом Министра финансов Республики Казахстан № 392 от 19 марта 2018 года:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов государственного аудита Отдела внутреннего аудита Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) на 2022 год (приложение).
2. И.о. заведующего Отдела внутреннего аудита Тастыбаевой М.К. обеспечить организацию проведения государственного аудита в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственном аудите и финансовом контроле" и Правил.
3. Отделу цифровизации в срок до 29 декабря 2021 года необходимо разместить на интернет-ресурсе Верховного Суда Республики Казахстан Перечень объектов государственного аудита на 2022 год.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
5. Настоящее распоряжение вступает в силу со дня подписания.
И. о. руководителя Н. Байтилесов
Приложение к распоряжению
Руководителя Департамента по
обеспечению деятельности судов
при Верховном Суде Республики
Казахстан (аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан) от
27 декабря 2021 г. № 6001-21-7-6/499
Перечень объектов государственного аудита Отдела внутреннего аудита Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан) на 2022 год
п. п.
Объект(ы) государственного аудита
Тип аудита
Вид аудита
Наименование аудиторского мероприятия
срок проведения аудита
Период и планируемая сумма охвата аудитом бюджетных средств
(тыс. тенге)
2020 год
2021 год
2022 год
всего
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Республиканское государственное учреждение "Администратор судов по Западно-Казахстанской области Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)".
аудит соответствия, аудит эффективности
внутренний государственный аудит
государственный аудит и финансовый контроль
1 квартал

1 954 239,6
1 908 238,6
530 879,0
4 393 357,2
2
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппараты)" ММ Құқықтық бөлімі
сәйкестік аудиті тиімділік аудиті
ішкі мемлекеттік аудит
мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау
1-тоқсан
-
-
-
-
3
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Шығыс Қазақстан облысы бойынша Соттар әкімшісі" республикалық мемлекеттік мекемесі
сәйкестік аудиті тиімділік аудиті
ішкі мемлекеттік аудит
мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау
2-тоқсан
4 113 900,9
4 105 486,2
-
8 219 387,1
4
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Алматы облысы бойынша Соттар әкімшісі" республикалық мемлекеттік мекемесі
сәйкестік аудиті тиімділік аудиті
ішкі мемлекеттік аудит
мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау
3-тоқсан
2 946 420,4
2 879 107,1
1 642 424,0
7 467 951,5
5
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Түркестан облысы бойынша Соттар әкімшісі" республикалық мемлекеттік мекемесі
сәйкестік аудиті тиімділік аудиті
ішкі мемлекеттік аудит
мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау
4-тоқсан
2 317 655,1
2 692 995,8
1 954 452,0
6 965 102,9

1 954 239,6
1 908 238,6
530 879,0
4 393 357,2
2
Правовой отдел ГУ "Департамент по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарат Верховного Суда Республики Казахстан)".
аудит соответствия, аудит эффективности
внутренний государственный аудит
государственный аудит и финансовый контроль
1 квартал
-
-
-
-
3
Республиканское государственное учреждение "Администратор судов по Восточно-Казахстанской области Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)".
аудит соответствия, аудит эффективности
внутренний государственный аудит
государственный аудит и финансовый контроль
2 квартал
4 113 900,9
4 105 486,2
-
8 219 387,1
4
Республиканское государственное учреждение "Администратор судов по Алматинской области Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)".
аудит соответствия, аудит эффективности
внутренний государственный аудит
государственный аудит и финансовый контроль
3 квартал
2 946 420,4
2 879 107,1
1 642 424,0
7 467 951,5
5
Республиканское государственное учреждение "Администратор судов по Туркестанской области Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)".
аудит соответствия, аудит эффективности
внутренний государственный аудит
государственный аудит и финансовый контроль
4 квартал
2 317 655,1
2 692 995,8
1 954 452,0
6 965 102,9