"Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 70-ө өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 9 наурыздағы № 48-ө өкімі
"Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 70-ө өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының радиожиіліктер жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының құрамы:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары (келісім бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі төрағасының орынбасары (келісу бойынша)".
Премьер-Министр Ә. Смайылов

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июня 2018 года № 70-р "О Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 марта 2022 года № 48-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 июня 2018 года № 70-р "О Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" следующее дополнение:
состав Межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
после строки "заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)" дополнить строкой следующего содержания:
"заместитель Председателя Агентства по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан (по согласованию)".
Премьер-Министр А. Смаилов