"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Отандық кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 24-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 1 шілдедегі № 112-ө өкімі.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 1 шілдедегі № 112-ө өкімі.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Отандық кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 7 ақпандағы № 24-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкімге 1-қосымша осы өкімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 1 шілдедегі
№ 122 өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2022 жылғы 7 ақпандағы
№ 24-ө өкіміне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Отандық кәсіпкерлер кеңесінің құрамы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі, хатшы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрі
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрі
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан кәсіпкерлерінің құқықтарын қорғау жөніндегі уәкіл (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төралқасының төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Агроөнеркәсіптік кешен комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Адами капиталды және бизнестің әлеуметтік саясатын дамыту комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы төралқасы Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар, білім және инновациялар комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Геология саласы, тау-кен, көмір өндіру және металлургия өнеркәсібі комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Қаржы секторы комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Логистика және тасымалдау комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Машина жасау және металл өңдеу комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Мұнай-газ өнеркәсібі комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Өзін-өзі басқаруды дамыту комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Өңдеу өнеркәсібі комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Сауда комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Тамақ өнеркәсібі комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Туристік сала комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Фармацевтикалық, медициналық өнеркәсіп және медициналық қызметтер комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Шағын және орта бизнесті дамыту комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Экология комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының төралқасы Энергетика комитетінің төрағасы (келісу бойынша)
Freedom Holding Corp инвестициялық тобының мажоритарлық акционері (келісу бойынша)
"Alina Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құрылтайшысы (келісу бойынша)
"Олжа Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Caravan Resources" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Директорлар кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)
"Alageum Electric" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)
"Engineering Services" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құрылтайшысы (келісу бойынша)
"КАТЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"DALA-FRUIT.KZ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құрылтайшысы (келісу бойынша)
"1bilim.kz" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құрылтайшысы (келісу бойынша)
"Медсервис Плюс" қазақ фармацевтикалық компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)
"QCC" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басқарушы директоры (келісу бойынша)
"AUDACIA Express" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)
"АқсуҚант" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құрылтайшысы (келісу бойынша)
"EPG Education" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)
"ПИК ЮТАРИЯ ЛТД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"SmartNet" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің құрылтайшысы (келісу бойынша)
"Бірінші кредиттік бюро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің атқарушы директоры (келісу бойынша)
"THE BOSS MEDIA GROUP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры (келісу бойынша)
"Kazecotech" ғылыми-техникалық кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2022 года № 24-р "Об образовании Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июля 2022 года № 112-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2022 года № 24-р "Об образовании Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан" следующее изменение:
приложение 1 к указанному распоряжению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр А. Смаилов
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 июля 2022 года № 112-р
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 февраля 2022 года № 24-р
Состав
Совета отечественных предпринимателей при Правительстве Республики Казахстан
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр финансов Республики Казахстан, заместитель председателя
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Заместитель Премьер-Министра – Министр иностранных дел Республики Казахстан
Министр информации и общественного развития Республики Казахстан
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр науки и высшего образования Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Министр культуры и спорта Республики Казахстан
Министр просвещения Республики Казахстан
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
Уполномоченный по защите прав предпринимателей Казахстана (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию)
председатель президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета агропромышленного комплекса президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета развития человеческого капитала и социальной политики бизнеса президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета информационно-коммуникационных технологий, образования и инноваций президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета геологической отрасли, горнорудной, угледобывающей и металлургической промышленности президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета финансового сектора президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета строительства и жилищно-коммунального хозяйства президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета логистики и перевозок президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета машиностроения и металлообработки президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета нефтегазовой промышленности президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета по развитию саморегулирования президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета обрабатывающей промышленности президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета торговли президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета пищевой промышленности президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета туристской отрасли президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета фармацевтической, медицинской промышленности и медицинских услуг президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета развития малого и среднего бизнеса президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета экологии президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
председатель Комитета энергетики президиума Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
мажоритарный акционер инвестиционной группы Freedom Holding Corp (по согласованию)
учредитель товарищества с ограниченной ответственностью "Alina Group" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Олжа Агро" (по согласованию)
председатель Совета директоров товарищества с ограниченной ответственностью "Caravan Resources" (по согласованию)
председатель Совета директоров акционерного общества "Alageum Electric"
учредитель товарищества с ограниченной ответственностью "Engineering Services" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "КАТЭК" (по согласованию)
учредитель товарищества с ограниченной ответственностью "DALA-FRUIT.KZ" (по согласованию)
учредитель товарищества с ограниченной ответственностью "1bilim.kz" (по согласованию)
директор товарищества с ограниченной ответственностью "Казахская фармацевтическая компания "Медсервис Плюс" (по согласованию)
управляющий директор товарищества с ограниченной ответственностью "QCC" (по согласованию)
директор товарищества с ограниченной ответственностью "AUDACIA Express" (по согласованию)
учредитель товарищества с ограниченной ответственностью "АксуКант" (по согласованию)
директор товарищества с ограниченной ответственностью "EPG Education" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "ПИК ЮТАРИЯ ЛТД" (по согласованию)
учредитель товарищества с ограниченной ответственностью "SmartNet" (по согласованию)
исполнительный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Первое кредитного бюро" (по согласованию)
директор товарищества с ограниченной ответственностью "THE BOSS MEDIA GROUP" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-техническое предприятие "Kazecotech"