Өңірлік ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 21 тамыздағы № 131-ө өкімі
"Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына сәйкес:
Жамбыл облысының Байзақ, Жамбыл, Қордай, Меркі, Тұрар Рысқұлов және Талас аудандарында қалыптасқан жағдай өңірлік ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай деп жариялансын.
Премьер-Министр Ә. Смайылов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера регионального масштаба
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2023 года № 131-р.
В соответствии со статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите":
объявить чрезвычайной ситуацию природного характера регионального масштаба, сложившуюся в Байзакском, Жамбылском, Кордайском, Меркенском, Турар Рыскулова и Таласском районах Жамбылской области.
Премьер-Министр А. Смаилов