2026 жылғы Өңірлік климаттық саммитке дайындалу, оны өткізу және ақпараттық сүйемелдеу жұмысын ұйымдастыру үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 21 мамырдағы № 69-ө өкімі.
2026 жылғы Өңірлік климаттық саммитке дайындалу мақсатында:
1. Осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда 2026 жылғы Өңірлік климаттық саммитке дайындалу, оны өткізу және ақпараттық сүйемелдеу жұмысын ұйымдастыратын жұмыс тобы (бұдан әрі – жұмыс тобы) құрылсын.
2. Жұмыс тобы үш ай мерзiмде 2026 жылғы Өңірлік климаттық саммитке дайындалу, оны өткізу және ақпараттық сүйемелдеу жөнінде ұсыныстар әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2024 жылғы "21" мамырдағы
№ 69-ө өкіміне
қосымша
2026 жылғы Өңірлік климаттық саммитке дайындалу, оны өткізу және ақпараттық сүйемелдеу жұмысын ұйымдастыратын жұмыс тобының құрамы
Бектенов
Олжас Абайұлы
-
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, төраға орынбасары
Әрінов
Шыңғыс Сайранұлы
-
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі
Әлназарова
Ақмарал Шәріпбайқызы
-
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Балаева
Аида Ғалымқызы
-
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі
Нысанбаев
Ерлан Нұралыұлы
-
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
Нұржігітов
Нұржан Молдиярұлы
-
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі
Нұрбек
Саясат
-
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрі
Сапаров
Айдарбек Сейпілұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Сәтқалиев
Алмасадам Майданұлы
-
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Такиев
Мәди Төкешұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Шаққалиев
Арман Абайұлы
-
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Шарлапаев
Қанат Бисимбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Омаров
Қайрат Ермекұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бірінші орынбасары

О создании рабочей группы для организации работы по подготовке, проведению и информационному сопровождению Регионального климатического саммита 2026 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 мая 2024 года № 69-р
В целях подготовки к Региональному климатическому саммиту 2026 года:
1. Создать рабочую группу для организации работы по подготовке, проведению и информационному сопровождению Регионального климатического саммита 2026 года (далее – рабочая группа) в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
2. Рабочей группе в трехмесячный срок выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по подготовке, проведению и информационному сопровождению Регионального климатического саммита 2026 года.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Скляра Р.В.
Премьер-Министр О. Бектенов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 21 мая 2024 года № 69-р
Состав
рабочей группы для организации работы по подготовке, проведению и информационному сопровождению Регионального климатического саммита 2026 года
Бектенов
Олжас Абаевич
-
Премьер-Министр Республики Казахстан,
председатель
Скляр
Роман Васильевич
-
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель председателя
Аринов
Чингис Сайранович
-
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Альназарова
Акмарал Шарипбаевна
-
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Балаева
Аида Галымовна
-
Министр культуры и информации Республики Казахстан
Нысанбаев
Ерлан Нуралиевич
-
Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Нуржигитов
Нуржан Молдиярович
-
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Нурбек Саясат
-
Министр науки и высшего образования Республики Казахстан
Сапаров
Айдарбек Сейпеллович
-
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Саткалиев
Алмасадам Майданович
-
Министр энергетики Республики Казахстан
Такиев
Мади Токешович
-
Министр финансов Республики Казахстан
Шаккалиев
Арман Абаевич
-
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Шарлапаев
Канат Бисимбаевич
-
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Умаров
Кайрат Ермекович
-
первый заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
________________________