Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі және дактилоскопиялық тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 17-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 167-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі және дактилоскопиялық тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 20 ақпандағы №17-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қабылдануы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркі және дактилоскопиялық тіркеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2023 жылғы 23 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңымен негізделген нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жол алып тасталсын.
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2024 года № 17-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 декабря 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Государственной корпорации "Правительство для граждан", международного технологического парка "Астана Хаб" и дактилоскопической регистрации"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2024 года № 167-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 февраля 2024 года № 17-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 декабря 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Государственной корпорации "Правительство для граждан", международного технологического парка "Астана Хаб" и дактилоскопической регистрации" следующее изменение:
в перечне правовых актов, принятие которых обусловлено Законом Республики Казахстан от 23 декабря 2023 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Государственной корпорации "Правительство для граждан", международного технологического парка "Астана Хаб" и дактилоскопической регистрации", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 7, исключить.
Премьер-Министр О. Бектенов