Астық және оның ұқсатылған өнiмдерiн лицензиялар бойынша Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге жөнелту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 22 қыркүйек 1992 ж. N 274
1. Астық және оның ұқсатылған өнiмдерiн лицензиялар бойынша Қазақстан Республикасынан тысқары жерлерге жөнелту олардың сапасы жайында "Қазастықөнiмi" концернiнiң Мемлекеттiк астық инспекциясы берген сертификаттары болғанда ғана жүзеге асырылатын болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк министрлiгi астық және оның ұқсатылған өнiмдерiн аталған сертификаттарсыз тасымалдауға қабылдамайтын болсын.
Премьер-министр

Об отгpузке зеpна и пpодукции его пеpеpаботки за пpеделы Республики Казахстан
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 22 сентябpя 1992 года N 274-p
1. Установить, что отгрузка зерна и продукции его переработки за пределы Республики Казахстан по лицензиям осуществляется при наличии сертификатов соответствия, выдаваемых Казглавстандартом или уполномоченными им органами. <*>
Сноска. Пункт 1 изменен постановлением от 2 июля 1993 г. N 566.
2. Минтрансу Республики Казахстан зерно и продукты его переработки без указанных сертификатов к перевозкам не принимать.
Премьер-министр