Мәскеу қаласымен сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастығы туралы үкiметаралық келiсiм туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 16 қазан 1992 ж. N 306
Қазақстан Республикасының Мәскеу қаласымен сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастығы туралы үкiметаралық келiсiмiн жүзеге асыру мақсатында:
1. "Аңсат" Халықаралық биржалық сауда үйiнiң акционерлiк қоғамына "Берлин" мейманхана кешенiнiң құрылысын аяқтау мен одан әрi пайдалану жөнiндегi тапсырыс берушiнiң мiндетi жүктелсiн.
2. Қазақстан Республикасының Меммүлiккомына "Аңсат" ХБСҮ АҚ-на аяқталмаған құрылыс бойынша республиканың мемлекеттiк меншiгiнiң үлесiне басшылық ету хұқын табыстау ұсынылсын.
Премьер-министр

О pеализации межпpавительственного соглашения о тоpгово-экономическом, научно-техническом и культуpном сотpудничестве Республики Казахстан с г.Москвой
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 16 октябpя 1992 года N 306-p
В целях реализации межправительственного соглашения о торгово-экономическом, научно-техническом и культурном сотрудничестве Республики Казахстан с г.Москвой:
1. Возложить функции заказчика по завершению строительства и дальнейшей эксплуатации гостиничного комплекса "Берлин" на акционерное общество международный биржевой торговый дом "Ансат".
2. Рекомендовать Госкомимуществу Республики Казахстан делегировать АО МБТД "Ансат" право управления долей государственной собственности республики по незавершенному строительству.
Премьер-министр