Мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылау инспекциясы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 6 тамыз 1993 ж. N 335-ө
1. Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Бас бақылау инспекциясының, Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының, Қазақстан Республикасының Сәулет және құрылыс жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Бiрыңғай мемлекеттiк сәулет-құрылыс бақылау инспекциясын ұйымдастыру туралы ұсынысы құпталсын.
2. Қазақстан Республикасының Президентi мен Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Аппаратының мемлекеттiк басқару органдары бөлiмi (В.В. Шевелев) мүдделi министрлiктермен және ведомстволармен бiрлесiп, бiр апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң осы мәселе жөнiндегi қаулысының табыс етiлген жобасын пысықтасын және белгiленген тәртiп бойынша республика Үкiметiне енгiзсiн.
Премьер-министр

Об оpганизации Единой инспекции госудаpственного аpхитектуpно-стpоительного контpоля
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 6 августа 1993 года N 335-p
1. Согласиться с предложением Главной контрольной инспекции при Президенте Республики Казахстан, Государственной комиссии Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям и Государственного комитета Республики Казахстан по архитектуре и строительству об организации Единой инспекции государственного архитектурно-строительного контроля.
2. Отделу органов государственного управления Аппарата Президента Республики Казахстан и Кабинета Министров Республики Казахстан (Шевелев В.В.) совместно с заинтересованными министерствами и ведомствами в недельный срок доработать представленный проект постановления Кабинета Министров Республики Казахстан по данному вопросу и в установленном порядке внести в Правительство республики.
Премьер-министр