Телекоммуникация желiлерiн жаңартуға және кеңейтуге жiберiлген кредиттi өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1994 жылғы 18 қаңтар N 30
1. Облыстық әкiмшiлiктердiң "Кредитанштальт фюр Видеррауфбау" немiс банкi берiп, Ақмола, Шығыс Қазақстан, Жезқазған, Қарағанды, Көкшетау, Қостанай, Маңғыстау, Солтүстiк Қазақстан, Торғай және Оңтүстiк Қазақстан облыстарының телекоммуникация желiлерiн жаңартуға және кеңейтуге жiберiлген кредиттi өтеуге бөлген кепiлдiктерi
назарға алынсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржыминi Қазақстан Республикасы
Байланыс министрлiгiнiң немiс тарапына берешегiн мерзiмiнде өтеу
мақсатында облыстық әкiмшiлiктердiң жергiлiктi бюджеттерiнiң
есебiнен Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң бағамы бойынша
төменде көрсетiлген сомалар шегiнде:
Ақмола                  0,40 млн. немiс маркiсiн
Қарағанды               0,74         -
Маңғыстау               1,03         -
Торғай                  0,30         -
Оңтүстiк Қазақстан      0,40         -
Қостанай                1,65         -
Жезқазған               2,08         -
iздестiрiп, Қазақстан Әлем банкiндегi N 894070317 арнаулы шотқа
шетелдiк серiктеспен 1993 жылғы төлемдер бойынша есеп айырысу
үшiн аударатын болсын.
3. Қазақстан Әлем банкi немiс кредитi үшiн есеп айырысуға
қаржыны шоғырландыру мақсатында 1994 жылдан бастап аталған он
облыс аумақтарында орналасқан кәсiпорындардың валюталық түсiмiнiң
10 процентiн қосымшаға сәйкес пайдаланатын болсын.
Премьер-министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
1994 жылғы 18 қаңтардағы
N 20 өкiмiне
қосымша
Облыстар кәсiпорындарының шетелдiк кредит үшiн
есеп айырысуға арнап шоғырландыруға жататын
валюталық түсiмiнiң мөлшерi
(Миллион немiс маркiсi есебiмен)
------------------------------------------------------------------
|       |  Кредит бойынша негiзгi борыш пен шығындарын
облыс    | Кредит|           өтеу мерзiмi
|мөлшерi|-------------------------------------------------
|       | 30 жел.| 30    |30 жел.| 30    |30 жел.|  1    |
|       |тоқсан  |маусым |тоқсан |маусым |тоқсан |ақпан  |
|       |1993 ж. |1994 ж.|1994 ж.|1995 ж.|1995 ж.|1996 ж.|
---------------------------------------------------------------------
1     |   2   |    3   |    4  |    5  |    6  |    7  |    8  |
---------------------------------------------------------------------
Жезқазған   53.52   2.08     2.37     2.37    2.37    2.37    2.37
Қостанай    61.74   1.65     2.80     2.80    2.81    2.81    2.81
Торғай       6.27   0.30     0.27     0.27    0.27    0.27    0.27
Маңғыстау   41.09   1.03     1.86     1.86    1.86    1.86    1.86
Қарағанды   48.44   0.74     2.29     2.29    2.29    2.29    2.29
Ақмола      31.97   0.40     1.52     1.52    1.52    1.52    1.52
Оңтүстiк
Қазақстан   32.60   0.40     1.55     1.55    1.55    1.55    1.55
Солтүстiк
Қазақстан   22.31   0.00     1.06     1.06    1.06    1.06    1.06
Көкшетау    22.68   0.00     1.08     1.08    1.08    1.08    1.08
Шығыс
Қазақстан   26.79   0.00     1.27     1.27    1.27    1.27    1.27
Барлығы     347.41  6.60     16.07    16.07   16.08   16.08   16.08
-------------------------------------------------------------------
| Кредит бойынша негiзгi борыш пен жанама банк
|      шығындарын өтеу мерзiмi
облыс     | ------------------------------------------------
|  1   |  1   |  1   |  1   |  1   |  1  |  1  |  1  |  1
|тамыз |ақпан |тамыз |ақпан |тамыз |ақпан|тамыз|ақпан|тамыз
|1996ж |1997ж |1997ж |1998ж |1998ж |1999ж|1999ж|2000ж|2000ж
-----------------------------------------------------------------------
1     |  9   |  10  |  11  |  12  |  13  |  14 |  15 |  16 |  17
-----------------------------------------------------------------------
Жезқазған   3.84   5.59   5.67   5.51   5.35   5.20  5.04  4.88  4.72
Қостанай    3.92   5.42   6.14   6.52   6.33   6.14  5.96  5.77  5.58
Торғай      0.51   0.67   0.65   0.63   0.62   0.60  0.58  0.56  0.54
Маңғыстау   2.66   3.37   3.94   4.34   4.22   4.10  3.97  3.85  3.72
Қарағанды   2.38   3.96   4.90   5.26   5.11   4.95  4.80  4.65  4.50
Ақмола      1.52   2.46   3.17   3.49   3.39   3.29  3.19  3.08  2.98
Оңтүстiк
Қазақстан   1.55   2.50   3.22   3.56   3.46   3.35  3.25  3.15  3.04
Солтүстiк
Қазақстан   1.06   1.06   1.84   2.48   2.41   2.33  2.26  2.19  2.12
Көкшетау    1.08   1.08   1.87   2.52   2.45   2.37  2.30  2.23  2.16
Шығыс
Қазақстан   1.27   1.27   2.21   2.97   2.89   2.80  2.72  2.63  2.55
Барлығы     19.79  27.38  33.61  37.28  36.23  35.13 34.07 32.99  31.91

О погашении кредита, предоставленного немецким банком "Кредитанштальт фюр Видерауфбау"
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 18 января 1994 г. N 30-р
1. Принять к сведению выданные главами областных администраций гарантии на погашение кредита, предоставленного немецким банком "Кредитанштальт фюр Видерауфбау", направленного на модернизацию и расширение сетей телекоммуникации Акмолинской,
Восточно-Казахстанской, Жезказганской, Карагандинской, Кокшетауской,
Кустанайской, Мангистауской, Северо-Казахстанской, Тургайской и
Южно-Казахстанской областей.
2. Минфину Республики Казахстан в целях своевременного
погашения задолженности Министерства связи Республики Казахстан
немецкой стороне взыскать из местных бюджетов областей по курсу
Нацбанка Республики Казахстан:
Акмолинской            0,40 млн.немецких марок
Карагандинской         0,74    -"-
Мангистауской          1,03    -"-
Тургайской             0,30    -"-
Южно-Казахстанской     0,40    -"-
Кустанайской           1,65    -"-
Жезказганской          2,08    -"-
перечислив на специальный счет N 894070317 в Алем Банке Казахстан
для расчетов с иностранным партнером по платежам 1993 года.
3. Алем Банку Казахстан в целях аккумуляции средств для
расчетов за немецкий кредит использовать начиная с 1994 года
10 процентов валютной выручки предприятий областей согласно
приложению.
Премьер-министр
Приложение
к распоряжению Премьер-министра Республики Казахстан от 18 января 1994 г. N 30-р
Объемы валютной выручки предприятий областей,
подлежащие аккумулированию для расчетов за иностранный
кредит
(млн.немецких марок)
--------------------------------------------------------------------
Область         ! Объем  !  Сроки оплаты основного долга по
!кредита !  кредиту и сопутствующих банковских
!        !              расходов
!        !-------------------------------------
!        !30 дек.!30 июн.!30 дек.!30 июн.!30дек.
!        !1993 г.!1994 г.!1994 г.!1995 г.!1995г.
---------------------------------------------------------------------
1            !   2    !   3   !   4   !   5   !   6   !  7
---------------------------------------------------------------------
Жезказганская           53.52    2.08    2.37     2.37    2.37  2.37
Кустанайская            61.74    1.65    2.80     2.80    2.81  2.81
Тургайская               6.27    0.30    0.27     0.27    0.27  0.27
Мангистауская           41.09    1.03    1.86     1.86    1.86  1.86
Карагандинская          48.44    0.74    2.29     2.29    2.29  2.29
Акмолинская             31.97    0.40    1.52     1.52    1.52  1.52
Южно-Казахстанская      32.60    0.40    1.55     1.55    1.55  1.55
Северо-Казахстанская    22.31    0.00    1.06     1.06    1.06  1.06
Кокшетауская            22.68    0.00    1.08     1.08    1.08  1.08
Восточно-Казахстанская  26.79    0.00    1.27     1.27    1.27  1.27
ВСЕГО:      347.41    6.60   16.07    16.07   16.08 16.08
Продолжение:
--------------------------------------------------------------------
Область      !    Сроки оплаты основного долга по кредиту и
!    сопутствующих банковских расходов
!--------------------------------------------------
!1февр.!1авг.!1февр.!1авг.!1февр.!1авг.!1февр.!1авг.
!1996г.!1996г!1997г.!1997г!1998г.!1998г!1999г.!1999г.
----------------------------------------------------------------------
1        !  8   !  9  !  10  !  11 !  12  !  13 !  14  !  15
---------------------------------------------------------------------
Жезказганская      2.37  3.84  5.59   5.67   5.51  5.35   5.20  5.04
Кустанайская       2.81  3.92  5.42   6.14   6.52  6.33   6.14  5.96
Тургайская         0.27  0.51  0.67   0.65   0.63  0.62   0.60  0.58
Мангистауская      1.86  2.66  3.37   3.94   4.34  4.22   4.10  3.97
Карагандинская     2.29  2.38  3.96   4.90   5.26  5.11   4.95  4.80
Акмолинская        1.52  1.52  2.46   3.17   3.49  3.39   3.29  3.19
Южно-Казахстанская 1.55  1.55  2.50   3.22   3.56  3.46   3.35  3.25
Северо-Казахстан.  1.06  1.06  1.06   1.84   2.48  2.41   2.33  2.26
Кокшетауская       1.08  1.08  1.08   1.87   2.52  2.45   2.37  2.30
Восточно-Казахстан.1.27  1.27  1.27   2.21   2.97  2.89   2.80  2.72
ВСЕГО:      16.08 19.79 27.38  33.61  37.28 36.23  35.13 34.07
Продолжение:
--------------------------------------------------------------------
!1 фев.!1 авг.
!2000г.!2000г.
--------------------------------------------------------------------
1          !  16  !   17
--------------------------------------------------------------------
Жезказганская       4.88     4.72
Кустанайская        5.77     5.58
Тургайская          0.56     0.54
Мангистауская       3.85     3.72
Карагандинская      4.65     4.50
Акмолинская         3.08     2.98
Южно-Казахстанская  3.15     3.04
Северо-Казахстан.   2.19     2.12
Кокшетауская        2.23     2.16
Восточно-Казахстан. 2.63     2.55
ВСЕГО:       32.99    31.91
--------------------------------------------------------------------