Ақтөбе облысындағы кен орындары туралы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕМЬЕР-МИНИСТРIНIҢ ӨКIМI 22 ақпан 1994 ж. N 70-ө
Ақтөбе облысындағы Өрiктау мен Қожасай кен орындарын пайдалануға берудi жеделдету мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және отын ресурстары министрлiгiнiң Түрiк ұлттық мұнай компаниясымен бiрге Ақтөбе облысындағы Өрiктау мен Қожасай кен орындарын бiрлесiп пайдалануға беру туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Ақтөбе облысындағы Өрiктау және Қожасай кен орындарын
бiрлесiп пайдалану бойынша Түрiк жағымен келiссөз жүргiзу,
ресiмдеу және тиiстi келiсiмге қол қою Қазақстан Республикасының
Энергетика және отын ресурстары министрлiгiне тапсырылсын.
3. Жоғарыда аталған келiсiм жобасын дайындайтын жұмыс тобы
(қоса берiлiп отыр) бекiтiлсiн.
Премьер-министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
1994 жылғы 22 ақпандағы
N 70 өкiмiне
қосымша
Ақтөбе облысындағы Өрiктау мен Қожасай
кен орындарын Түрiк ұлттық мұнай компаниясымен
бiрлесiп пайдалану бойынша келiсiм дайындайтын
жұмыс тобының
(Кесте)

О разработке месторождений Урихтау и Кожасай в Актюбинской области
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 22 февраля 1994 года N 70-p
В целях ускорения ввода в разработку месторождений Урихтау и Кожасай в Актюбинской области:
1. Согласиться с предложениями Министерства энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан о вводе в разработку месторождений Урихтау и Кожасай в Актюбинской области совместно с Турецкой национальной нефтяной компанией.
2. Поручить Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан провести переговоры, оформить и подписать соответствующее Соглашение с турецкой стороной по совместной разработке месторождений Урихтау и Кожасай в Актюбинской области.
3. Утвердить рабочую группу по подготовке проекта указанного соглашения (прилагается).
Премьер-министр
Приложение
к распоряжению Премьер-министра Республики Казахстан от 22 февраля 1994 года N 70-p (таблица)