"Аңсат" фирмасының "Қазақкомфлот" Қазақ акционерлiк кеме жүзу компаниясын құруы туралы
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕМЬЕР-МИНИСТРIНIҢ ӨКIМI 24 наурыз 1994 ж. N 114-ө
1. "Аңсат" фирмасының "Қазкомфлот" Қазақ акционерлiк кеме жүзу компаниясын құруы мақұлдансын.
2. "Қазкомфлот" компаниясындағы мемлекет мүддесiн бiлдiретiн заңды тұлға ретiнде Қазақстан Республикасының Көлiкминi белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржыминi республиканың орталықтандырылған қаржы көзi есебiнен "Қазкомфлот" компаниясына акциялардың бақылау пакетiн сатып алу үшiн Қазақстан Республикасының Көлiкминiне 16,5 мың АҚШ долларын бөлсiн.
Премьер-министр

О судоходной компании "Казкомфлот"
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 24 марта 1994 года N 114-p
1. Одобрить создание фирмой "АНСАТ" Казахской акционерной судоходной компании "Казкомфлот".
2. Определить в качестве юридического лица, представляющего интересы государства в компании "Казкомфлот", Минтранс Республики Казахстан.
3. Минфину Республики Казахстан выделить за счет централизованных источников республики Минтрансу Республики Казахстан 16,5 тыс. долларов США на приобретение контрольного пакета акций компании "Казкомфлот".
Премьер-министр