Мыс туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 29 қыркүйек 1994 ж. N 394-ө
1. "Қазметаллэкспорт" мемлекеттiк сыртқы сауда компаниясына алыс-берiс шарттары бойынша Россия Федерациясына 2000 тонна өңделмеген мыс әкетуге рұқсат берiлсiн.
2. "Алтыналмас" ұлттық акционерлiк компаниясы өңделмеген мыс құрамындағы қымбат металдарды қайтарып алатын болсын.
3. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi "Қазметаллэкспорт" мемлекеттiк сыртқы сауда компаниясына өңделмеген мысты сыртқа шығаруға белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
Премьер-министр

О вывозе чеpновой меди
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 29 сентябpя 1994 г. N 394-p
1. Разрешить Государственной внешнеторговой компании "Казметаллэкспорт" вывоз на давальческих условиях в Российскую Федерацию 2000 тонн черновой меди.
2. Национальной акционерной компании "Алтыналмас" обеспечить возврат драгоценных металлов, содержащихся в черновой меди.
3. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать Государственной внешнеторговой компании "Казметаллэкспорт" лицензию на вывоз черновой меди в установленном порядке.
Премьер-министр