Кезекшiлiк етудi ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрi бiрiншi орынбасарының өкiмi 1994 жылғы 29 желтоқсан N 7-12
1. Өнеркәсiп орындары мен халықты газбен, энергиямен қамтамасыз
ету, көлiк және байланыс жөнiнде пайда болып отырған кезек
күттiрмейтiн мәселелердi жедел шешу үшiн:
министрлiктер, мемлекеттiк комитеттер мен ведомстволар осы
өкiмнiң күшi жойылғанға дейiнгi мерзiмде демалыс және мереке
күндерiнде орталық аппараттарда жауапты қызметкерлердiң тәулiк бойы
кезекшiлiк етуiн ұйымдастырсын.
2. Белгiленген жауапты кезекшiлер телефон /қалалық және
үкiметтiк/ байланысымен қамтамасыз етiлсiн.
Премьер-министрдiң
бiрiншi орынбасары

Об оpганизации дежуpств
Распоpяжение Пеpвого заместителя Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 29 декабpя 1994 г. N 7-12-p
1. Для оперативного разрешения возникающих неотложных вопросов
по газоснабжению, энергоснабжению, транспорту и связи промышленных
предприятий и населения:
министерствам, государственным комитетам и ведомствам
организовать в центральных аппаратах круглосуточные дежурства
ответственных работников в выходные и праздничные дни на срок до отмены
настоящего распоряжения.
2. Обеспечить назначенных ответственных дежурных телефонной
связью (городской и правительственной).
Первый заместитель
Премьер-министра