Заң жобаларын әзiрлеу
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 3 қаңтар N 1
Соңғы кезде заң жобаларын әзiрлеу талаптары мен оларды Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiне ұсыну мерзiмiнiң жиi бұзылатынын талдау көрсетiп отыр.
Осыған байланысты:
1. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, ведомстволары, Мемлекеттiк комитеттерi, Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының бөлiм меңгерушiлерi заң жобаларының мерзiмiн өзгерту, тiзбелерден алып тастау, атауын өзгерту мәселелерiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының Заң бөлiмiмен келiсетiн болсын.
2. Қандай да бiр заң жобаларын қайтарып алу, оларды Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қарауын енгiзу мерзiмiн өзгерту туралы ұсыныс жасалған хатқа Қазақстан Республикасының Премьер-министрi, ол болмаған кезде Премьер-министрдiң бiрiншi орынбасары қол қояды.
Премьер-министр

О подготовке законопроектов
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 3 января 1995 г. N 1-р
Анализ показывает, что в последнее время участились случаи нарушения требований подготовки законопроектов и сроков представления их в Верховный Совет Республики Казахстан.
В связи с этим:
1. Министерствам, ведомствам, государственным комитетам, заведующим отделами Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан вопросы в части изменения сроков, исключения из перечня, изменения наименований законопроектов согласовывать с Юридическим отделом Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан.
2. Письма с предложениями об отзыве тех или иных законопроектов, изменении сроков их внесения на рассмотрение Верховного Совета Республики Казахстан подписываются Премьер-министром, при его отсутствии - Первым заместителем Премьер-министра Республики Казахстан.
Премьер-министр