Конкурстық комиссияның құрамы туралы
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң Өкiмi 1995 жылғы 31 мамыр N 196-ө. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1996.11.20. N 522 өкiмiмен.
Қазақстан Республикасында мемлекет иелiгiнен алу мен
жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға арналған /II кезең/ Ұлттық
бағдарламасын жеке жобалар шеңберiнде жүзеге асыру мақсатында,
Қазақстан Республикасының кәсiпорындарын басқару үшiн контракт
жасауға түскен ұсыныстарға конкурстық iрiктеу жүргiзу  үшiн мына
құрамда конкурстық комиссия құрылсын:
Қалмырзаев С.С.           - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
мүлiктi басқару жөнiндегi
мемлекеттiк комитет төрағасы -
төраға
<*>
Штойк Г.Г.                - Қазақстан Республикасы Өнеркәсiп
және сауда министрi, төрағаның
орынбасары
Комиссия мүшелерi:
Аманбаев М.Е.             - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң Аппараты Қаржы, еңбек
және ақша айналысы бөлiмiнiң
меңгерушiсi
Гамарник Г.Н.             - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң Аппараты Экономикалық
саясат бөлiмiнiң меңгерушiсi
Марченко Г.А.             - Қазақстан Республикасының Ұлттық
банкi төрағасының орынбасары
/келiсiмi бойынша/
Нұрғалиева Е.Н.           - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрiнiң орынбасары
Павлов А.С.               - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрi
<*>
Тимкин М.И.               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Аппараты Басшысының бiрiншi
орынбасары /келiсiмi бойынша/
Тiлеубердин А.А.          - Қазақстан Республикасы Экономика
министрi
Өтепов Э.Қ.               - Қазақстан Республикасы Жекешелендiру
жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң
төрағасы
Шуткин С.И.               - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетi Аппараты Басшысының
орынбасары
Удовенко В.Л.             - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетi Аппараты Өнеркәсiп және
сауда бөлiмiнiң меңгерушiсi
Ескерту. Комиссия құрамына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
1995.11.01. N 429-ө өкiмiмен.
Премьер-министр

О составе конкуpсной комиссии по конкуpсному отбоpу пpедложений контpактов на упpавление пpедпpиятиями Республики Казахстан<*> Сноска. Состав комиссии изменен pаспоpяжением Пpемьеp-министpа РК от 1 ноябpя 1995 г. N 429-p.
Распоpяжение Пpемьеp-министpа Республики Казахстан от 31 мая 1995 г. N 196-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 20 ноября 1996 г. N 522-р ~R960522
В целях реализации Национальной программы разгосударствления и
приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II этап) в
рамках индивидуальных проектов, для проведения конкурсного отбора
поступающих предложений на заключение контрактов на управление
предприятиями Республики Казахстан образовать конкурсную комиссию
в следующем составе:
Калмурзаев С.С.   - Председатель Государственного комитета
Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом, председатель
Штойк Г.Г.        - Министр промышленности и торговли
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Члены комиссии:
Аманбаев М.Е.     - заведующий Отделом финансов, труда и
денежного обращения Аппарата Кабинета
Министров Республики Казахстан
Гамарник Г.Н.     - заведующий Отделом экономической
политики Аппарата Кабинета
Министров Республики Казахстан
Калмурзаев С.С.   - Председатель Государственного комитета
Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом
Марченко Г.А.     - заместитель Председателя Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Нургалиева Е.Н.   - заместитель Министра юстиции
Республики Казахстан
Павлов А.С.       - Министр финансов Республики Казахстан
Тимкин М.И.       - первый заместитель Руководителя
Аппарата Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Тлеубердин А.А.   - Министр экономики
Республики Казахстан
Утепов Э.К.       - Председатель Государственного
комитета Республики Казахстан
по приватизации
Шуткин С.И.       - заместитель Руководителя Аппарата
Кабинета Министров Республики Казахстан
Удовенко С.Л.     - заведующий Отделом промышленности и
торговли Аппарата Кабинета Министров
Республики Казахстан
Премьер-министр