ТМД үкiметтерi басшыларының Кеңесi бекiткен Мемлекеттердiң Сыртқы сауда кедендiк статистикасының бiрыңғай әдiстемесiн қолдануы туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 6 шiлдедегi N 238-ө
ТМД үкiметтерi басшыларының Кеңесi бекiткен Мемлекеттердiң Сыртқы сауда кедендiк статистикасының бiрыңғай әдiстемесiн қолдануды қамтамасыз ету мақсатында:
министрлiктер, ведомстволар, облыстардың және Алматы қаласы әкiмдерi өз қызметiнде ТМД қатысушы мемлекеттердiң Сыртқы сауда кеден статистикасының бiрыңғай әдiстемесiн басшылыққа алатын болсын.
Премьер-министр

О Единой методологии таможенной статистики внешней торговли государств-участников СНГ
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 6 июля 1995 г. N 238-p
В целях обеспечения применения Единой методологии таможенной статистики внешней торговли государств, утвержденной Советом глав правительств СНГ:
министерствам, ведомствам, главам областных и Алматинской городской администраций руководствоваться в своей деятельности Единой методологией таможенной статистики внешней торговли государств-участников СНГ.
Премьер-министр