Қазақстан Республикасының аумағында тауарлардың (жұмыс пен көрсетiлетiн қызметтiң) экспорты мен импортының тәртiбi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң ӨКIМI 1995 жылғы 18 қазан N 395-ө
1. "Қазақстан Республикасының аумағында тауарлардың (жұмыс пен көрсетiлетiн қызметтiң) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 1002 P951002_ қаулысына сәйкес "Дәрмене" акционерлiк қоғамына 60 мың тонна "Касси" дәрi-дәрмек шикiзатын (коды СЭҚ ТН 12111190) "Красногорсклекарства" АООТ-мен, Москва облысы, 1995 жылғы 30 тамызда жасалған N 75 контрактiге сәйкес Ресей Федерациясына әкетуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi лицензияны белгiленген тәртiппен берсiн.
Премьер-министр

Об экспорте лекарственного сырья
Распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 18 октября 1995 г. N 395-р
1. В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1995 г. N 1002 P951002_ "Об экспорте и импорте товаров (работ и услуг) на территории Республики Казахстан" разрешить акционерному обществу "Дермене" вывоз 60 тонн лекарственного сырья "Касси" (код ТН ВЭД 12111190) в Российскую Федерацию согласно контракту от 30 августа 1995 года N 75 с АООТ "Красногорсклекарства", Московская область.
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
Премьер-министр