Өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1995 жылғы 1 қазандағы N 0429. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996.11.20. N 522 өкiмiмен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 31 мамырдағы N 196 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының кәсiпорындарын басқару үшiн контракт жасау жөнiндегi конкурстық комиссияның құрамына:
Қалмырзаев С.С. - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
мүлiктi басқару жөнiндегi
мемлекеттiк комитет төрағасы - төраға болып тағайындалсын.
конкурстық комиссия құрамынан В.Л.Метте, В.В.Соболев шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 ноября 1995 г. N 429-p. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 20 ноября 1996 г. N 522-р ~P960522
Внести в распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 31 мая 1995 г. N 196 следующие изменения:
назначить в составе конкурсной комиссии по заключению контрактов на управление предприятиями Республики Казахстан:
Калмурзаева С.С.- Председателя Государственного комитета
Республики Казахстан по управлению
государственным имуществом - председателем;
вывести из состава конкурсной комиссии Метте В.Л., Соболева В.В.
Премьер-Министр