Жұмыс тобының құрамы туралы
Қазақстан Респбуликасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1995 жылғы 16 қарашадағы N 463
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1995 жылғы 17 қаңтардағы N 21 өкiмiне мынадай толықтырулар мен өзгертулер енгiзiлсiн:
1. "Амоко", "Оксидентал Петролиум", "Дее", "Лапидот" шетелдiк мұнай компанияларымен келiссөз жүргiзу жөнiндегi жұмыс тобының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кешубаев Галиаусат Қайырбекұлы - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрiнiң орынбасары /төрағаның орынбасары/;
Нұғыманов Якуб Дәуiтұлы - Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң Минерал-шикiзат базасын дамыту бөлiмiнiң бастығы.
2. Қарабалин Ұ.С., Жансейiтов Н.С. аталған жұмыс тобының құрамынан шығарылсын.
Премьер-министр

О составе рабочей группы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 463-p
Внести в распоряжение Премьер-министра Республики Казахстан от 17 января 1995 г. N 21 следующие дополнения и изменения:
1. Ввести в состав рабочей группы по проведению переговоров с иностранными нефтяными компаниями "Амоко", "Оксидентал Петролиум", "Дее", "Лапидот":
Кешубаева Галиаусата Каирбековича - заместителя Министра
нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан
(заместитель председателя);
Нугманова Якуба Даудовича - начальника Отдела развития
минерально-сырьевой базы Министерства нефтяной и газовой
промышленности Республики Казахстан.
2. Вывести из состава вышеназванной рабочей группы Карабалина У.С., Жансеитова Н.С.
Премьер-Министр