Коммуналдық қызметке ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 15 желтоқсандағы N 513-ө өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Суретшiлер, сәулетшiлер және дизайншылар одақтарының мүшелерiне қарасты шығармашылық студиялары үшiн электр энергиясына, телефон, жылы және суық сулар мен коммуналдық қызмет көрсетулерге ақы төлеу-тұрғын үй-жайларға қолданылатын нормалар бойынша белгiленсiн.
Премьер-Министр

Об оплате коммунальных услуг
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 декабря 1995 г. N 513 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Установить для творческих студий, принадлежащих членам союзов художников, архитекторов и дизайнеров Республики Казахстан, оплату за электроэнергию, телефон, горячую и холодную воду и другие коммунальные услуги по нормам, применяемым для жилых помещений.
Премьер-Министр