Халық банкi туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 536
Қазақстан Республикасы Халық банкi жаңа басшылығының банктi дағдарысты жағдайдан шығару жөнiндегi жұмысының алғашқы оң нәтижелерiн ескерiп, сондай-ақ бiлiктi кадрларды ынталандыру мақсатында:
1. Қазақстан Республикасы Халық банкi басшылығымен қатынастар контракт негiзiне көшiрiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Халық банкi Басқармасының Төрағасы З.Х.Кәкiмжанов Халық банкiн басқаруға контрактiнi қол қоюға 1996 жылдың 30 қаңтарына дейiн әзiрлесiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi мен Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Басқарма төрағасы З.Х.Кәкiмжанов мүддесiн бiлдiретiн Халық Банкiнiң басшыларымен контрактiнi қарасын.
4. Контрактiде ескерiлетiн Қазақстан Республикасы Халық банкi жаңа басшылығы қызметiнiң мерзiмi 1995 жылғы 1 қаңтардан белгiленсiн.
Премьер-Министр

О Народном банке
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 536-p
Учитывая предварительные положительные итоги работы нового руководства Народного банка Республики Казахстан по выведению Народного банка из кризисного состояния, а также в целях стимулирования квалифицированных кадров:
1. Перевести отношения с руководством Народного банка Республики Казахстан на контрактную основу.
2. Председателю Правления Народного банка Республики Казахстан Какимжанову З.Х. до 30 января 1996 года подготовить для подписания контракт на управление Народным банком.
3. Министерству финансов Республики Казахстан и Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом рассмотреть контракт с руководством Народного банка, интересы которого представляет Председатель Правления Какимжанов З.Х.
4. Срок деятельности нового руководства Народного банка Республики Казахстан, учитываемый в контракте, установить с 1 января 1995 года.
Премьер-Министр