Өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 13 наурыз N 110
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1995 жылғы 21 желтоқсандағы N 522 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң инфрақұрылымдар объектiлерiн жекешелендiру басқармасының бастығы - Н.Ж. Махимов, Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгiнiң Құрылыс материалдары және тұрғын үй саясаты бас басқармасы аймақтық бөлiмiнiң бастығы - Н.К. Жақпаров комиссия құрамына енгiзiлсiн.
2. М.С. Сейдалиев пен Ж.Д. Екейбаев комиссия құрамынан шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 марта 1996 г. N 110-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 522 следующие изменения:
1. Ввести в состав комиссии Махимова Н.Ж. - начальника управления приватизации объектов инфраструктуры Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации и Жакпарова Н.К. - начальника регионального отдела Главного управления строительства, промстройматериалов и жилищной политики Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан.
2. Ввести из состава комиссии Сейдалиева М.С. и Екейбаева Ж.Д.
Премьер-Министр