Күрiш тұқымын бөлу
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 16 сәуiрдегi N 175-ө
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылорда облысы әкiмiнiң қарамағына 1996 жылғы егiннен 1-ге 1,1 коэффициентпен қайтаруды көздей отырып несие тәртiбiмен мемлекеттiк ресурстан 3 мың тонна күрiш тұқымын бөлу жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
Премьер-Министр

О весеннем севе
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. N 175-p
Принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о выделении на весенний сев в распоряжение акима Кзыл-Ординской области из государственных ресурсов 3 тыс. тонн семян риса в порядке ссуды с коэффициентом возврата из урожая 1996 года 1 к 1,1.
Премьер-Министр