Өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 29 мамыр N 242-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 15 ақпандағы N 76 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң бiрiншi орынбасары Ж.Ж. Мұқашев - ұсыныстардың мәнiн ашу және бағалау жөнiндегi ведомствоаралық бағалау комиссиясының (Халықаралық Қайта жаңарту және Даму банкi Техникалық көмек займының бiрыңғай тендерi шеңберiнде компьютерлер мен жабдықтар сатып алу) төрағасы болып тағайындалсын;
М.Е. Аманбаев аталған комиссияның құрамынан шығарылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 мая 1996 г. N 242-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 февраля 1996 г. N 76 следующие изменения:
назначить председателем межведомственной оценочной комиссии по вскрытию и оценке предложений (закупа компьютеров и оборудования в рамках единого тендера Займа технической помощи Международного банка Реконструкции и Развития) Мукашева Ж.Д. - первого заместителя Министра финансов Республики Казахстан;
вывести из состава названной комиссии Аманбаева М.Е.
Премьер-Министр