Жемдiк астық бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 5 маусым N 261-ө
1. Бағалы асыл тұқымды шошқа басын сақтау мақсатында Қостанай облысы Урицкий ауданының әкiмi мен шаруашылықтарының берген кепiлдiгiмен 1:1, 1 ара қатынасында 1996 жылғы егiннен қайтару шартымен мемлекеттiк ресурстан Қарағанды облысының "Волынский бекон" акционерлiк қоғамына өткен жылдарғы өнiмнен 4 мың тонна көлемде жемдiк астық бөлу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Мемлекеттiк азық-түлiк контракт корпорациясымен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Мемлекеттiк азық-түлiк контракт корпорациясы және Қарағанды, Қостанай облыстарының әкiмдерi астықты желiлiк астық қабылдау кәсiпорындарына жеткiзе отырып, оның 1996 жылғы 1 қарашаға дейiн қайтарылуын қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О выделении зернофуража
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 5 июня 1996 г. N 261-р
1. В целях сохранения ценного племенного поголовья свиней принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласованное с Государственной продовольственной контрактной корпорацией, о выделении акционерному обществу "Волынский бекон" Карагандинской области из государственных ресурсов зернофуража в объеме 4 тыс. тонн урожая прошлых лет на условиях возврата из урожая 1996 года в соотношении 1 : 1,1 под предоставленные гарантии акима и хозяйств Урицкого района Кустанайской области.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, Государственной продовольственной контрактной корпорации и акимам Карагандинской и Кустанайской областей обеспечить возврат зерна до 1 ноября 1996 года с поставкой его на линейные хлебоприемные предприятия.
Премьер-Министр