Қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 13 маусымдағы N 276
1. Қазақстан Эксимбанкiне 1996 жылға арналған республикалық бюджетте халықаралық ұйымдарға жарналар төлеу үшiн көзделген қаражаттан, Ислам Даму Банкiнен алынған акция құнының бiрiншi бөлiгiн төлеуге 3 (үш) млн. теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1997 жылдан бастап республикалық бюджеттiң жобаларын әзiрлеген кезде Ислам Даму Банкiнен алынатын акциялар құнын төлеуге қажеттi қаражатты қарастырсын.
Премьер-Министр

О выделении средств
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 июня 1996 г. N 276-р
1. Выделить Эксимбанку Казахстан 3 (три) млн. тенге из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год для уплаты взносов в международные организации, на оплату первой части стоимости приобретаемых акций Исламского Банка Развития.
2. Министерству финансов Республики Казахстан начиная с 1997 года предусматривать при разработке проектов республиканского бюджета необходимые ассигнования на уплату стоимости приобретаемых акций Исламского Банка Развития.
Премьер-Министр