Түзетулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 18 маусымдағы N 284
Қазақстан Республикасы Премьер-министрiнiң 1996 жылғы 6 маусымдағы N 267 өкiмiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
Тендер комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Нұрпейiсов Б.Ғ. - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Iс Басқарушысының орынбасары, төрағаның
орынбасары /келiсiм бойынша/
Шардарбеков ш. - Қазақстан Республикасы Президентi
Iс Басқарушысының орынбасары
- Парламент Шаруашылық басқармасының
бастығы /келiсiм бойынша/
Премьер-Министр

О внесении дополнений
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 июня 1996 г. N 284-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 июня 1996 г. N 267 следующие дополнения:
Ввести в состав тендерной комиссии:
Нурпеисова Б.Г. - заместителя Управляющего Делами Президента
Республики Казахстан, заместитель
председателя (по согласованию)
Шардарбекова Ш. - заместителя Управляющего Делами Президента
Республики Казахстан - начальника ХОЗУ
Парламента (по согласованию).
Премьер-Министр