Интеграциялық Комитеттi ұстау үшiн қаражат бөлу
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 19 маусымдағы N 287
1996 жылдың 29 наурызында Беларусь Республикасы, Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және Ресей Федерациясы қол қойған экономика және iзгiлiк салаларында интеграцияны тереңдету жөнiндегi Шартқа сәйкес құрылған Интеграциялық Комитеттiң қызметiнiң жұмыс iстеуiн жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi оны ұстау үшiн 1996 жылдың бюджетiнде Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығының мемлекетаралық және үкiметаралық органдарын үлестiк ұстауға арналып көзделген қаражат есебiнен 5 млн. (бес миллион) теңге бөлсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств на содержание Интеграционного Комитета
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июня 1996 г. N 287-р
В целях осуществления функционирования деятельности Интеграционного Комитета, образованного в соответствии с Договором об углублении интеграции в экономической и гуманитарной областях, подписанным 29 марта 1996 года Республикой Беларусь, Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой и Российской Федерацией, Министерству финансов Республики Казахстан выделить на его содержание 5 (пять миллионов) млн. тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете Республики Казахстан на 1996 год на долевое содержание межгосударственных и межправительственных органов содружества Независимых Государств.
Премьер-Министр