Өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 16 шiлдедегi N 339
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 17
мамырдағы N 261 өкiмiне мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
жұмыс комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Әбдiреев Б.С.     - Қазақстан Республикасы Экономика
министрлiгiнiң Ақпараттық жүйе басқармасы
бастығының орынбасары
Руденко Ю.С.      - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Материалдық өндiрiс салалары департаментiнiң
бастығы
Премьер-Министрдiң
орынбасары

О внесении изменений
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 июля 1996 г. N 339-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от
17 июня 1996 г. N 281 следующие изменения:
ввести в состав рабочей комиссии:
Абдреева Б.С.      - заместителя начальника Управления
информационных систем Министерства
экономики Республики Казахстан
Руденко Ю.С.       - начальника Департамента отраслей
материального производства Министерства
финансов Республики Казахстан
Заместитель
Премьер-Министра