Қазақстан Республикасының аумағына радиоактивтi заттар және басқа да сәулелеудi иондау көздерiн әкелу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 22 тамыз N 397
1. "Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне Қазақстан Республикасының аумағына радиоактивтi заттар және басқа да сәулелеудi иондау көздерiн әкелуге 1996 жылғы 24 маусымда жасалған тапсырыс-сұранымға сәйкес Беларусь Республикасы аумағынан сәулелеудi иондаудың бiр көзiн - активтiлiгi 10 микрокюри 241 - аммерция (СЭҚ ТН коды - 2844.40 000) әкелуге рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi белгiленген тәртiппен лицензия берсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Ғылым министрлiгi - Ғылым академиясы жанындағы Атом энергиясы жөнiндегi агенттiкке жүктелсiн.
Премьер-Министр

Разрешение на ввоз источника ионизирующего излучения
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 1996 г. N 379-р
1. В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" разрешить Министерству обороны Республики Казахстан ввоз одного источника ионизирующего излучения аммериций-241 активностью 10-микрокюри (код ТНВЭД-2844.40 000) с территории Республики Беларусь на территорию Республики Казахстан согласно заказу-заявке на поставку радиоактивных веществ и других источников ионизирующих излучений от 24 июня 1996 года.
2. Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан выдать лицензию в установленном порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Агентство по атомной энергии при Министерстве науки - Академии наук Республики Казахстан.
Премьер-Министр