Толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 23 тамыз N 403-ө
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң мына өкiмдерiне толықтырулар енгiзiлсiн:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 9 сәуiрдегi N 157 өкiмiне:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң үйi, алаңы 10 мың шаршы метр".
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 9 сәуiрдегi N 158 өкiмiне:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң үйi, алаңы 10 мың шаршы метр".
Премьер-Министр

О внесении дополнений в некоторые распоряжения Премьер-Министра
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 1996 г. N 403-р
Внести дополнения в следующие распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан:
1. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 1996 г. N 157:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"здания Правительства Республики Казахстан площадью 10 тыс.кв.м".
2. В распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 апреля 1996 г. N 158:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"здания Правительства Республики Казахстан площадью 10 тыс.кв.м".
Премьер-Министр