Резерв қорынан қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 3 қыркүйектегi N 416
Алматы қаласында 1996 жылы қыркүйектiң 22-нен 25-iне дейiн өткiзiлетiн "Орта Азиядағы кеңес үкiметiнен кейiнгi республикалардағы жер сiлкiну қаупiн басқарудың стратегиясы, Спитак пен Сахалин табиғи апаттарын қалай болдырмау керек" атты Халықаралық кеңеске әзiрлену жөнiндегi шығыстарды өтеу үшiн Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше жағдайларды қаржыландыруға арналған резерв қорынан 1, 050 млн. теңге /бiр миллион елу мың теңге/ бөлiнсiн.
Премьер-Министр

О выделении из резервного фонда Правительства Республики Казахстан средств на оплату расходов по подготовке Международного совещания "Стратегия управления сейсмическим риском в постсоветских республиках Центральной Азии. Как избежать Спитакского и Сахалинского стихийных бедствий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 1996 г. N 416-р
Выделить из резервного фонда Правительства Республики Казахстан для финансирования чрезвычайных ситуаций 1,050 млн. тенге (один миллион пятьдесят тысяч тенге) Государственному комитету Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям на оплату расходов по подготовке Международного совещания "Стратегия управления сейсмическим риском в постсоветских республиках Центральной Азии. Как избежать Спитакского и Сахалинского стихийных бедствий", проводимого с 22 по 25 сентября 1996 г. в г. Алматы.
Премьер-Министр