Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 13 қыркүйек N 437-ө
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне 1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң "Сыртқы экономикалық қызмет" бөлiмiнде Қазақстан Республикасының кезек күттiрмейтiн мұқтаждарына арнап көзделген қаражаттың есебiнен Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы Елшiлiк үйiн қайта жаңғырту және оны қажеттi құрал-жабдықтармен жарақтандыру үшiн 375 мың (үш жүз жетпiс бес мың) АҚШ долларына тең сома бөлiнсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств Министерству иностранных дел Республики Казахстан
Р а с п о р я ж е н и е Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 сентября 1996 г. N 437-р
Выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1996 год по разделу "Внешнеэкономическая деятельность", на неотложные нужды Правительства Республики Казахстан сумму, эквивалентную 375 тыс. (триста семьдесят пять тысяч) долларов США, на реконструкцию здания Посольства Республики Казахстан в Российской Федерации и оснащения его необходимым оборудованием.
Премьер-Министр