Өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 30 қыркүйектегi N 458. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.01.30. N 16 өкiмiмен.
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 13
тамыздағы N 385
R960385_
өкiмiне мынадай өзгертулер мен толықтырулар
енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасында Зейнетақымен қамтамасыз ету реформасы
тұжырымдамасын әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобының құрамына мыналар
енгiзiлсiн:
Әйiмбетов С.С.        - Қазақстан Республикасының Халықты
әлеуметтiк қорғау министрi, топ
жетекшiсi болып
Сембаев Д.Х.          - Парламент Сенатының Экономика, қаржы
және бюджет жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы (келiсiмi бойынша)
Жандосов О.Ә.         - Қазақстан Республикасының Ұлттық
банкiнiң төрағасы (келiсiмi бойынша)
Бегахметов Т.Қ.       - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Басшысының орынбасары
Әжiбаев Б.Н.          - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Заң бөлiмiнiң консультанты
Есенбаев М.Т.         - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Банкiнiң банктердi қадағалау
департаментi N 3 басқармасы
бастығының орынбасары (келiсiмi бойынша)
В.В.Соболев, В.И.Макалкин аталған жұмыс тобының құрамынан
шығарылсын;
2-тармақтағы "екi ай мерзiмде" деген сөздер "1997 жылдың 1
қаңтарына дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3 және 4-тармақтармен толықтырылсын:
"3. Жұмыс тобының жетекшiсi ұйымдастыру жұмысының тәртiбi мен кестесiн, мiндеттердi бөлiсудi, әзiрленетiн Тұжырымдама жобасының негiзгi бағыттарының бөлiгiн жұмыс тобының жауапты мүшелерiне бекiтудi, әлемдiк тәжiрибедегi зейнетақымен қамтамасыз ету жүйесiн реформалауға байланысты талдама және басқа материалдар тiзбесiн, Тұжырымдама жобасының кейбiр ережелерiн жүзеге асыру мерзiмiн белгiлеп, оған ғылыми талдама жасасын.
4. Министрлiктердiң, мемлекеттiк комитеттердiң және ұйымдардың басшылары:
Қазақстан Республикасында Зейнетақымен қамтамасыз ету реформасы
Тұжырымдамасының жобасына әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобына өзiнiң
құзыретi шегiнде белсендi көмек көрсетсiн;
жұмыс тобы мүшелерiнiң олардың жұмыс тобы кеңесiне жұмыс
орнынан қатысуын кедергiсiз қамтамасыз етсiн"
2. Қазақстан Республикасында Зейнетақымен қамтамасыз ету
реформасы Тұжырымдамасының жобасын әзiрлеудiң күнтiзбелiк жоспары
қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
1996 жылғы 30 қыркүйектегi
N 458 өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасының Зейнетақымен қамтамасыз
ету реформасы тұжырымдамасының жобасын әзiрлеудегi
күнтiзбелiк жоспары
___________________________________________________________________
N  |    Шаралардың атауы             Орындалу       Орындалуына
р/с|                                  мерзiмi        жауаптылар
___________________________________________________________________

О внесении изменений и дополнений
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 сентября 1996 г. N 458-р Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 января 1997 г. N 16-р ~R970016
1. Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан
от 13 августа 1996 г. N 385
R960385_
следующие изменения и дополнения:
ввести в состав рабочей группы по разработке Концепции реформы
пенсионного обеспечения в Республике Казахстан:
Аимбетова С.С.   - Министра социальной защиты населения
Республики Казахстан, руководителем группы
Сембаева Д.Х.    - Председателя Комитета по экономике, финансам
и бюджету Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Джандосова У.А.  - Председателя Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Бегахметова Т.К. - Заместителя Руководителя Аппарата
Правительства Республики Казахстан
Ажибаева Б.Н.    - консультанта Юридического отдела Аппарата
Правительства Республики Казахстан
Есенбаева М.Т.   - заместителя начальника управления N 3
Департамента банковского надзора
Национального Банка Республики
Казахстан (по согласованию)
вывести из указанного состава рабочей группы Соболева В.В.,
Макалкина В.И.;
в пункте 2 слова "в двухмесячный срок" заменить словами "до 1
января 1997 года";
дополнить пунктами 3 и 4 следующего содержания:
"3. Руководителю рабочей группы определить порядок и график организационных работ, распределение обязанностей, закрепление за ответственными членами рабочей группы блока основных направлений разрабатываемого проекта Концепции, установить перечень аналитического и других материалов, связанных с реформированием системы пенсионного обеспечения в мировой практике, сроки реализации отдельных положений проекта Концепции и провести его научную экспертизу.
4. Руководителям министерств, государственных комитетов и организаций:
в пределах своей компетенции оказывать активное содействие рабочей группе по разработке проекта Концепции реформы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан;
беспрепятственно обеспечивать присутствие членов рабочей группы по месту их работы на совещаниях рабочей группы".
2. Утвердить календарный план подготовки проекта Концепции реформы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан согласно приложению.
Премьер-Министр
Приложение
к распоряжению Премьер-Министра Республики Казахстан 30 сентября 1996 г. N 458-р
Календарный план
подготовки проекта Концепции
реформы пенсионного обеспечения в Республике Казахстан
--------------------------------------------------------------------
N !        Наименование         !   Срок    !    Ответственные
п/п!        мероприятий          ! исполнения!    за исполнение
--------------------------------------------------------------------

1. Қазақстан Республикасында      1996 жылғы   Зейнетақымен
Зейнетақымен қамтамасыз        1 қарашаға   қамтамасыз ету реформа.
ету реформасы тұжырымдамасының    дейiн     сы тұжырымдамасының
жобасын ұсыну және бiрiншi                  жобасын әзiрлеу жөнiн.
оқылымда Үкiметтiң қарауына                 дегi жұмыс тобы
енгiзу
2. Тұжырымдама жобасын            1996 жылғы   Министрлiктер,
министрлiктерде және            қараша      мемлекеттiк комитеттер
мемлекеттiк комитеттерде                    Халықты әлеуметтiк
және Үкiмет Аппаратының                     қорғау министрлiгi,
бөлiмдерiнде келiсу                         жұмыс тобы, Қаржы
еңбек және ақша
айналысы бөлiмi
3. Алынған ескертулердi ескере    1996 жылғы   Жұмыс тобы, Халықты
отырып, Тұжырымдамада          желтоқсан    әлеуметтiк қорғау
жобасын пысықтау                            министрлiгi, Әдiлет
министрлiгi
4. Қазақстан Республикасы         1997 жылғы   Үкiмет Аппаратының
Үкiметiнiң қаулысын шығару      қаңтар      Қаржы, еңбек және
ақша айналысы бөлiмi,
Заң бөлiмi

1. Представить проект Концепции  до 1 ноября  Рабочая группа по
реформы пенсионного           1996 года    разработке проекта
обеспечения в Республике                   Концепции реформы
Казахстан и в первом чтении                пенсионного
внести на рассмотрение                     обеспечения
Правительства
2. Согласование проекта          ноябрь       Министерства,
Концепции в министерствах     1996 года    государственные
и государственных комитетах                комитеты,
и отделах Аппарата                         Министерство
Правительства                              социальной защиты
населения, рабочая
группа, Отдел
финансов, труда и
денежного обращения
3. Доработка проекта Концепции   декабрь      Рабочая группа,
с учетом полученных           1996 года    Министерство
замечаний                                  социальной защиты
населения,
Министерство
юстиции
4. Выпуск постановления          январь       Отдел финансов, труда
Правительства Республики      1997 года    и денежного обращения,
Казахстан                                  Юридический отдел
Аппарата
Правительства