Электр энергетикасы объектiлерiнiң үзiлiссiз жұмыс iстеуi үшiн қаржылық жағдай жасау туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 30 қазан N 494-ө
Электр энергетикасы жүйесiнде төлем жасамау дағдарысын болдырмау, электр энергетикасы объектiлерiнiң үзiлiссiз жұмыс iстеуi үшiн қаржылық жағдай жасау мақсатында:
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Энергетика және көмiр өнеркәсiбi министрлiгi электр энергетикасы объектiлерiн басқару мен жекешелендiруге тендерлер өткiзуге әзiрлеу кезiнде
басқаруға және сатуға беру контрактiлерiнде жаңа басқарушылар мен
меншiк иелерiнiң 1996-1997 жылғы күзгi-қысқы маусымға әзiрлiк
жөнiндегi шараларды қаржыландыру мақсатында жасасылған кредиттiк
шарттар бойынша электр энергетикасы жүйесi кәсiпорындарының
мiндеттемелерiн орындауын көздесiн.
Премьер-Министрдiң
бiрiншi орынбасары

О мерах по преодолению кризиса неплатежей в электроэнергетике
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 октября 1996 г. N 494-р
В целях преодоления кризиса неплатежей в электроэнергетической системе, создания финансовых условий для бесперебойного функционирования объектов электроэнергетики:
Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации, Министерству энергетики и угольной промышленности Республики Казахстан при подготовке объектов электроэнергетики к проведению тендеров на управление и приватизацию
предусматривать в контрактах на передачу в управление и продажу
выполнение новыми управляющими и собственниками обязательств
предприятий электроэнергетической системы по кредитным договорам,
заключенным в целях финансирования мероприятий по подготовке к
осенне-зимнему периоду 1996/97 года.
Первый заместитель
Премьер-Министра