Заңды тұлғаларды тiркеу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 2 желтоқсандағы N 546 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу туралы" 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2198 Z952198_  және "Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiн" (жалпы бөлiм) күшiне енгiзу туралы" 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" 1995 жылғы 30 желтоқсандағы N 2738 U952738_  Заң күшi бар Жарлықтарын орындау үшiн:
1. Орталық атқарушы органдардың басшылары бiр ай мерзiмде орталық атқарушы органдарды, олардың аумақтық бөлiмшелерiн және басқа да оларға ведомстволық бағынысты заңды тұлғаларды тiркеудi (қайта тiркеудi) қамтамасыз етсiн.
"Орталық атқарушы органдардың құрылымын жетiлдiру және мемлекеттiк органдардың санын қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қазандағы N 3168 U963168_  Жарлығына сәйкес құрылған және қайта ұйымдастырылған орталық атқарушы органдарды заңда белгiленген мерзiмде тiркеудi (қайта тiркеу) жүргiзсiн.
2. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi орталық атқарушы органдарды, олардың аумақтық бөлiмшелерiн және басқа да олардың ведомстволық бағыныстағы заңды тұлғаларды тiркеу (қайта тiркеу) туралы ақпараттарды 1996 жылғы 20 желтоқсанға және 1997 жылғы 1 ақпанға Қазақстан Республикасының Үкiметiне тапсырсын.
3. Осы өкiмнiң орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiнiң бiрiншi орынбасары А.С.Есiмовке жүктелсiн.
Премьер-Министр

О регистрации (перерегистрации) центральных исполнительных органов, их территориальных подразделений и других подведомственных им юридических лиц
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 декабря 1996 г. N 546-р
Во исполнение Указов Президента Республики Казахстан, имеющих силу Закона, от 17 апреля 1995 г. N 2198 Z952198_  "О государственной регистрации юридических лиц" и от 30 декабря 1995 г. N 2738 U952738_  "О внесении изменений и дополнений в постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 27 декабря 1995 г. "О введении в действие Гражданского кодекса Республики Казахстан (общая часть)":
1. Руководителям центральных исполнительных органов в месячный срок обеспечить регистрацию (перерегистрацию) центральных исполнительных органов, их территориальных подразделений и других подведомственных им юридических лиц.
Центральным исполнительным органам, созданным и реорганизованным в соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 3168 U963168_  "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов и сокращении численности государственных органов", произвести регистрацию (перерегистрацию) в установленные законодательством сроки.
2. Министерству юстиции Республики Казахстан к 20 декабря 1996 года и к 1 февраля 1997 года представить в Правительство Республики Казахстан информацию о регистрации (перерегистрации) центральных исполнительных органов, их территориальных подразделений и других подведомственных им юридических лиц.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С.
Премьер-Министр