Өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 4 желтоқсан N 549
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 1996 жылғы 16 тамыздағы
N 390 өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
Металлургия, химия және отын-энергетика кешенiнiң
жекешелендiрiлген кәсiпорындарының қызметiне практикалық көмек және
қолдау көрсету жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына:
Д.Т.Дүйсенов          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрiнiң орынбасары, комиссия
төрағасы
Ж.Ж.Мұқашев           - Қазақстан Республикасының Қаржы
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Н.А.Коржова           - Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтiк қорғау
министрi
Х.А.Оспанов           - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп
және сауда министрi
енгiзiлсiн.
Г.Г.Штойк, А.С.Павлов, П.И.Крепак, М.А.Мұртазаев аталған
құрамнан шығарылсын;
2-тармақ мынадай редакцияда берiлсiн:
"2. Комиссия мәжiлiс өткiзуiне қарай iстелген жұмыс туралы Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне ақпарат берсiн".
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16 августа 1996 г. N 390
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 1996 г. N 549-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 16
августа 1996 г. N 390
R960390_
следующие изменения:
ввести в состав Межведомственной комиссии по оказанию
практической помощи и поддержки деятельности приватизированных
предприятий металлургии, химии и топливно-энергетического комплекса:
Дуйсенова Д.Т.             - Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан, председателем
комиссии
Мукашева Ж.Д.              - первого заместителя Министра
финансов Республики Казахстан
Коржову Н.А.               - Министра труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Оспанова Х.А.              - Министра промышленности и
торговли Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Штойка Г.Г., Павлова А.С.,
Крепака П.И., Муртазаева М.А.;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Комиссии представлять информацию Премьер-Министру Республики казахстан о проделанной работе по мере проведения заседаний".
Премьер-Министр