Қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1996 жылғы 14 желтоқсан N 568
Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгiне республикалық бюджет қаражатының 1996 жылғы 1 қаңтардағы 1045 млн. (бiр миллиард қырық бес миллион) сомасындағы басы бос қалдығын республикалық бюджеттен қаржыландырылатын бiлiм мекемелерiне жалақы және коммуналдық қызметтер бойынша берешектерiн өтеуге жiберуiне рұқсат етiлсiн, оның iшiнде: <*>
Қазақстан Республикасының Бiлiм министрлiгiне - 700 млн. (жетi жүз миллион) теңге;
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне - 305 млн. (үш жүз бес миллион) теңге; <*>
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне - 40 млн. (қырық миллион) теңге.
ЕСКЕРТУ. Өкiмге өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Премьер-министрiнiң
1996.12.25. N 584 өкiмiмен. R960584_
Премьер-Министр

Об использовании свободных остатков средств республиканского бюджета на погашение задолженности по зарплате и коммунальным услугам учреждений образования
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 декабря 1996 г. N 568-p
Разрешить Министерству финансов Республики Казахстан направить свободные остатки средств республиканского бюджета на 1 января 1996 года в сумме 1080 млн. (один миллиард восемьдесят миллионов) тенге на погашение задолженности по заработной плате и коммунальным услугам учреждений образования, финансируемых из республиканского бюджета, в том числе:
Министерству образования Республики Казахстан - 700 млн. (семьсот миллионов) тенге;
Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан - 340 млн. (триста сорок миллионов) тенге;
Министерству здравоохранения Республики Казахстан - 40 млн. (сорок миллионов) тенге.
Премьер-Министр