Қаржы бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 3 ақпандағы N 19
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қарашадағы N 1402 P961402_ қаулысының 6-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне Қазақстан Республикасының 1997 жылға арналған республикалық бюджетiнде "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервтiк қоры" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен "МсGuirе, Wооds, Battle & Вооthе, L.L.Р" халықаралық заң фирмасына төлемдi жүзеге асыру үшiн 155972 (жүз елу бес мың тоғыз жүз жетпiс екi) АҚШ долларына баламды сома бөлiнсiн.
Премьер-Министр

О выделении средств Министерству юстиции Республики Казахстан для осуществления платежа международной юридической фирме
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 февраля 1997 г. N 19-p
Во исполнение пункта 6 постановления Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1996 г. N 1402 P961402_ выделить Министерству юстиции Республики Казахстан сумму, эквивалентную 155972 (сто пятьдесят пять тысяч девятьсот семьдесят два) доллара США, для осуществления платежа международной юридической фирме "МсGuirе, Wооds, Battle аnd Вооthе, L.L.Р." за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1997 год по программе "Резервный фонд Правительства Республики Казахстан".
Премьер-Министр