Объектiлердi жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң өкiмi 1997 жылғы 26 ақпандағы N 45. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.10.09. N 1429 қаулысымен. ~P971429
1. Жекешелендiру кезiнде бағалаудың дұрыстығын және республика экономикасына инвестиция тартудың тиiмдiлiгiн қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi мен Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi "Ақбақай КБК" мен "Васильков КБК" акционерлiк қоғамдарын жекешелендiру туралы материалдарды Жекешелендiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның қарауына енгiзсiн.
2. Жекешелендiру жөнiндегi ведомствоаралық комиссия (Павлов А.С.) консультанттарды қатыстыра отырып жоғарыда аталған объектiлердi жекешелендiру жобасын қарауды және шешiм қабылдауды қамтамасыз етсiн.
Премьер-Министр

О рассмотрении материалов по приватизации АО "Акбакайский ГОК" и "Васильковский ГОК" Межведомственной комиссией по приватизации
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 февраля 1997 г. N 45-p. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 октября 1997 г. N 1429 ~P971429
1. B целях обеспечения объективности оценки при приватизации и эффективности привлечения инвестиций в экономику республики Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации, Министерству промышленности и торговли и Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан внести на рассмотрение материалы о приватизации акционерных обществ "Акбакайский ГОК" и "Васильковский ГОК" в Межведомственную комиссию по приватизации.
2. Межведомственной комиссии по приватизации (Павлов А.С.) обеспечить рассмотрение проектов приватизации вышеуказанных объектов с участием консультантов и принять решение.
Премьер-Министр