Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 қаулысын орындау жөніндегі iс-шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1997 жылғы 14 сәуiр N 99-ө. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997.11.12. N 1551 қаулысымен. ~P971551
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк органдарын реформалаудың жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 21 наурыздағы N 398 P970398_ қаулысының негiзiнде Премьер-Министрдiң, Премьер-Министрдiң орынбасарларының заңды тұлға болып табылатын департаменттерге, комитеттерге және агенттiктерге барлық тапсырмаларды тiкелей олардың басшыларының атына жолданады деп белгiленсiн.
Премьер-Министр

О мерах по исполнению постановления Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 398
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 апреля 1997 г. N 99-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1997 г. N 1551 ~P971551
На основании постановления Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1997 г. N 398 P970398_ "Отдельные вопросы реформирования государственных органов Республики Казахстан" установить, что все поручения Премьер-Министра, заместителей Премьер-Министра департаментам, комитетам и агентствам, являющимся юридическими лицами, направляются непосредственно на имя их руководителей.
Премьер-Министр